Asociatia Medicilor de Familie Mures

Something went wrong with the connection!

Lista cu persoane de contact – Card National

Nr. C.A.S. NUME ŞI PRENUME Telefon Mail
1. ALBA

 

Mariana Iacob

Nicoleta Cristea

Daiana Lazar

0737508883

0737508886

0766699375

administrativ@casalba.ro

dya75@casalba.ro

dya75@casalba.ro

2. ARAD Cosma Elisaveta

Stertl Cristian

0257270202 int225

357809293

elisabeta.cosma@casar.ro

 

3. ARGEŞ Balta Mariana

Tataru Dorian

Bara Cristina

Apostu Gheorghe

0248285928/2007

0248285928/2013

0248285515/2040

0248285515/2011

urmarire@casag.ro

info@casag.ro

4. BACĂU Ghinea Adrian

 

Axinia Ciprian

0234/513005

 

0728.895.985

info@casbc.ro

 

administrativ@casbc.ro

 

5. BIHOR Negrean Nicoleta

Tirla Petre

 

Lorincz Emeric

0722 696 490

0740 218 804

 

0749 208 204

e-mail@casbh.rdsor.ro

casbh@rdslink.ro

6. BISTRIŢA NĂSĂUD Ariton Gabriela

Ciascai Ioana

0744655430

02630213138 int 122

logistica@casbn.ro

cardnational.bn@casbn.ro

7. BOTOŞANI Huţanu Radu

Sebastian Onofrei

0745165961

0745534534

raduhutanu@casbt.ro

sebastianonofrei@casbt.ro

8. BRĂILA Burlacu Olivia

Barac Marian

0740160133

0770712989

carduribraila@casbr.ro

infoc@casbr.ro

9. BRAŞOV Rafaila Adriana

 

Cazacu Dan

 

Gherman Liviu

0268547663

0728288256

0268547681

0740124568

0268547662

0728288265

adriana.rafaila@casbv.ro

 

dcazacu@casbv.ro

 

administrativ.sef@casbv.ro

10. BUZĂU Stan Anca

Baroian Nela

0722311248

0751121037

astroe@casbz.ro

declaratii3@casbz.ro

11. CARAŞ SEVERIN Creiniceanu Claudia

Mihai Ştefănoiu

0255/212200 int 38

0255/211518 int 38

claudia.creiniceanu@cjas-cs.ro

Mihai.stefanoiu@cjas-cs.ro

12. CĂLĂRAŞI Nedelcu Gheorghe

Omet-Chiru Mihai

0722366656

0732162083

info@casacl.ro

info@casacl.ro

13. CLUJ Grozav Crina

Hapa Vasile

Spătar Ioan

Întrebari CARD

0264 407107

0745878064

0744773820

0264 407107

relatiipublice@cascluj.ro

administrativ@cascluj.ro

administrativ@cascluj.ro

relatiipublice@cascluj.ro

14. CONSTANŢA Diamandescu Robert

Georgescu Elena

0241/545513 int 115

 

0241/522008

                reca@casct.ro

 

cardnational@casct.ro

15. COVASNA Popescu Radu

Kovacs Agota

Munteanu Elena Liliana

0267/352970 int 32

0267/352970 int 33

0267/352970 int 25

rpopescu@cascov.ro

cascov@cascov.ro

lmunteanu@cascov.ro

16. DÂMBOVIŢA Mihai Sidonelia

Soare Elena

0724247208

0724243110

sidoneliaion@casdb.ro

evidenta@casdb.ro

17. DOLJ Firoiu Nicolae

Oprescu Gabriel

0769055805

0769055804

adm_sef@casdj.ro

gabio@casdj.ro

18. GALAŢI Costea Nicoleta

 

Oancea Dorina

 

0236/410111 int 319

0758101441

0236/410111  int 335

0756190937

logisticasiachizitii@casgl.ro

 

evidenta@casgl.ro

19. GIURGIU Mîrzac Valentin

Ţiculescu Manuela

0246 -216 796  int 23 şi 31

0731374316

cardnational@casgr.ro

 

20. GORJ Făgăş Carmen Amalia

Trotea Daniela

0784948303

0721905848

cardnat@casgorj.ro

cardnat@casgorj.ro

21. HARGHITA Mihaly Kinga Emese

Borcsa Maria

Sentes Adriana

0266310260 int 129

0266310260 int 135

0266310260 int 147

 

office@cashr.ro

 

22. HUNEDOARA BINDEA OVIDIU CALIN

 

NEGRUSA SIMONA

747289326, 0254/219280 int. 1(3)

0771290788 si 0254/219280 int. 1(2)

creantehd@cjashd.ro

 

creantehd@cjashd.ro

 

23. IALOMIŢA Tender Adrian

 

Dumitrascu Nicoleta

0723737586

0243231665 int 19

0243231665 int 31

administrativ@casil.ro

 

cardnational@casil.ro

 

24. IAŞI Cristian DIRDALA

Cristian BALTA

023-218630 int. 167

023-2218630 int 212

card.national@cjasis.ro

card.national@cjasis.ro

25. ILFOV Velicu Adriana

Eftimie Nicoleta

0735333913

0735333916

relatiipublice.casilfov@gmail.com
26. MARAMUREŞ Adriana Hluhaniuc

Luminita Gherasim

0722212924

0721779030

direc@casmm.ro

evidenta.asigurati@casmm.ro

27. MEHEDINŢI Drăghici Sorin Cristinel

Barbu Ionel Radu

Ghenciu Florentin

Floarea Cosmina Andreea

Marinchescu Roodica

0757028700

0252/328766/int209

0728247856

0252/328766/ int113

0252/328766(7)int

115

draghici66@gmail.com

relatii_publice@cjasmh.ro

oficial@cjasmh.ro

oficial@cjasmh.ro

oficial@cjasmh.ro

 

28. MUREŞ Bereczki Tunde

Szabo Pall

0265/250040 int 107

0265/250040 int 101

 bereczki@casmures.ro

card_national@casmures.ro

29. NEAMŢ Nicoleta Stan

Sorin Pepelea

Munteanu Maria

Dorneanu Cristina

Lilian Gavrilă

0233/23.06.12 / int 115

0233/23.06.12 / int 151

0233/23.06.12 / int   120

0233/23.06.12 / int 114

0233/23.06.12 / int 112

 

incasari@casnt.ro

ti@casnt.ro

incasari@casnt.ro

incasari@casnt.ro

logistica@casnt.ro

30. OLT Neacşu Mihaela

Manea Nicoleta

0723250693

0372756693

evidenta.casot@gmail.com

nicoletamanea.casot@gmail.com

31. PRAHOVA Baciu Valentin

Negoita Cristinel

Sabau Constantin

0244/594600 int 149

0244/594600 int 149

0244/594600 int 149

info@casph.mmc.ro

negoita@casph.mmc.ro

sabau@casph.mmc.ro

32. SATU MARE Pop Lucia

Otravă Cristian

Szilagyi Gyorgy Sandor

0261706878 int 141

0261706878 int 119

0261706878 int 169

lucia@cassam.ro

cristi@cassam.ro

gyuri@cassam.ro

33. SIBIU Mandea Costela

Parola Nicolae

0269/214279 int 131

0269/214279 int 140

cardnational@cassb.ro

parolan@cassb.ro

34. SĂLAJ Guia Corina

 

Caraba Marcela

0747014330

0260613242 int 431

0724601131

0260613242 int 429

card_national@cassalaj.ro

 

card_european@cassalaj.ro

 

35. SUCEAVA Pentiuc Tiberiu

Movileanu Marcel

Onut Marcel

0230/521030 int 233

0230/521030 int 212

0230/521030 int 223

 

ceass@cassv.ro

 

36. TELEORMAN Popa Mihaela

 

Petrica Carlla

0247317084

0765249420

0740301032

relatiipublice@castr.ro

 

evidasig@castr.ro

37. TIMIŞ Stanga Marieta

Istrate Florentina

0736203700

0256/201772 tasta3

sef.asigurati@cjastm.ro

 

38. TULCEA Slavitescu Chiriachita

 

Iofciu Maria

 

Cîrleanu Carmen

 

0240512957 int 104

0752061246

0240512957 int 101

0749047037

0240512449 int 204

0752190563

dir_ec@castl.ro

direconomica.castl@castl.ro

achizitii@castl.ro

 

feuropene@castl.ro

 

39. VASLUI Chelariu Diana

 

Vieru Ionica

Vrabie Diana

0235369104 int 114

 

0235315606

0235369104 int 113

spitale@cjasvs.ro

 

vieru@cjasvs.ro

urmarire@cjasvs.ro

vrabie.diana@yahoo.com

40. VÂLCEA Robu Cristinela

 

Deica Camelia

0741657253

0250738035

0755091201

0250738035

Robu.cristinela@casvl.ro

 

Deica.camelia@casvl.ro

 

41. VRANCEA Răileanu Mariana

Feraru Aurelia

0237227714 int 109

0237227714 int 112

cardvn@casvn.ro

 

42. BUCUREŞTI Lidia Comaroni

Mirea Octavian

0756036216

0758113516

lidia.comaroni@casmb.ro

octavian.mirea@casmb.ro

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.